Fen-Edebiyat Fakültesi

Fen-Edebiyat Fakültesi

Sınıf Danışmanları

 

ALMAN DİLİ ve EDEBİYATI BÖLÜMÜ

1. Sınıf Doç.Dr. Leyla COŞAN
2. Sınıf Arş.Gör. Elvan YILMAZ GÜMÜŞ
3. Sınıf Doç.Dr. Yasemin BALCI
4. Sınıf Dr. Serap DEVRAN


BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

1. Sınıf Doç.Dr. Burçak ŞENTÜRK
2. Sınıf Doç.Dr.Asiye KAKIRMAN YILDIZ
3. Sınıf Prof.Dr.Kemalettin KUZUCU
4. Sınıf Yrd.Doç.Dr.Filiz DIĞIROĞLU


BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

1. Sınıf  Doç.Dr.Gülşah ÖZYİĞİTOĞLU 
2.Sınıf  Doç.Dr.Figen Esin KAYHAN 
3.Sınıf Doç.Dr.N.Cenk  SESAL 
4.Sınıf  Prof.Dr.Nagihan GÜLSOY 
4.Sınıf.İ.Ö Doç.Dr.Yıldız AYDIN 

 

COĞRAFYA BÖLÜMÜ

1.Sınıf Yard.Doç.Dr.Atilla KARATAŞ
2.Sınıf Yard.Doç.Dr.Halil KURT
3.Sınıf Doç.Dr.Hamza AKENGİN
4.Sınıf Prof.Dr.Sevil SARGIN

 

FİZİK BÖLÜMÜ

1.Sınıf Prof.Dr.Özgür DELİCE
2.Sınıf Doç.Dr. Bülent O.AKKOYUNLU
3.Sınıf Doç.Dr. Cumali TAV
4.Sınıf Prof.Dr. Şahin AKTAŞ
4+ Yrd.Doç.Dr. Ayşe YUMAK YAHŞİ
4+ Yrd.Doç.Dr. Cengiz OKAY
4+ Yrd.Doç.Dr. Şölen BALCI


İSTATİSTİK BÖLÜMÜ
   
     

1.Sınıf Doç. Dr.  BİRSEN  EYGİ ERDOĞAN
4.Sınıf Doç.Dr.Deniz İNAN (dönem uzatması)

 

KİMYA BÖLÜMÜ

1.Sınıf Doç.Dr. Özkan DANIŞ
2.Sınıf Doç.Dr.Sevim KARATAŞ
3.Sınıf Doç.Dr.Serap DEMİR
4.Sınıf Doç.Dr.Suzan ABDURRAHMANOĞLU

 

MATEMATİK BÖLÜMÜ

1. Sınıf Doç.Dr.M.Taylan ŞENGÜL
2. Sınıf Doç.Dr.Hülya YILMAZ
3. Sınıf Doç.Dr.Dursun ÜSTÜNDAĞ
4. Sınıf Doç.Dr.İbrahim ÖZEN
2012 Girişliler Doç.Dr.Faruk UÇAR
2011 Girişliler Yrd.Doç.Dr.Filiz KÖSE AKÇA
2010 Girişliler  Yrd.Doç.Dr.İhsan TAŞKIN
2009 Girişliler Yrd.Doç.Dr. Füsun NURCAN
2008 Girişliler Yrd.Doç.Dr.Halil İbrahim ÇELİK
BYS'ye bağlı olmayanlar Yrd.Doç.Dr.Füsun NURCAN
2011+2012 Girişliler Doç.Dr.Uğur ŞENGÜL
2010 Girişliler Doç.Dr.Bülent YILMAZ
2009 Girişliler Yrd.Doç.Dr.Füsun NURCAN


MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (ALMANCA) BÖLÜM

1. Sınıf Yrd. Doç. Dr. Sevinç Arı
2. Sınıf Doç. Dr. Sueda Özbent
3. Sınıf Öğr.Gör.Andreas Schmidt
4. Sınıf Öğr.Gör.Manuela Volz

 

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (FRANSIZCA) BÖLÜMÜ

 1. Sınıf Yrd. Doç. Dr. Osman Coşkun
 4. Sınıf Doç. Dr. Gülhanım Ünsal


MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE) BÖLÜM

1. Sınıf  Öğr.Gör.Ramon MOYA GONZALES
2. Sınıf Öğr.Gör.Pelin ALI OGLOU
3. Sınıf Yrd.Doç.Dr. Esra BİRKAN BAYDAN
Çap,dikey,çiftanadal,yandal, yabancı uyruk. Yrd.Doç.Dr.Işın SAYARI


SANAT TARİHİ BÖLÜM

1. Sınıf  Dr. Elif KÖK
2. Sınıf Arş.Gör. Zeki BOLEKEN
3. Sınıf Yrd.Doç.Dr. Selman CAN
4. Sınıf Yrd.Doç.Dr. Özlem ÇUHADAR

 

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

1. Sınıf Dr.Bahar BENTEHAR
2. Sınıf Yard.Doç.Dr.Melih ÇOBAN
3. Sınıf Öğr.Gör.Dr.Zeynep BEŞPINAR
4. Sınıf Doç.Dr.M.Ali BALKANLIOĞLU


TARİH BÖLÜMÜ

1.Sınıf Yrd.Doç.Dr.Ali KARACA
1.Sınıf Arş.Gör.Zeynep Hilal SEKMAN
2.Sınıf Yrd.Doç.Dr. Hüseyin Sami ÖZTÜRK
2.Sınıf Arş.Gör.Burcu ÖZCAN
3.Sınıf Doç.Dr.Murat ULUSKAN 
3.Sınıf Arş.Gör. Serdar Oğuzhan ÇAYCIOĞLU
4.Sınıf Yrd. Doç. Dr. Mehmet TAŞTEMİR
4.Sınıf Arş. Gör. Ayşe Çelep KARAHAN


TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI BÖLÜM

1. Sınıf Doç.Dr. Aylin KOÇ
1. Sınıf Arş. Gör.Burcu SIBIÇ
2. Sınıf Yrd.Doç.Dr.Ümran AY
2. Sınıf Arş. Gör. Yurdagül ÜNGÖR
3. Sınıf Yrd.Doç. Dr.Arzu ERDOĞAN ÖZTÜRK
3. Sınıf Arş. Gör.Ayşe YILMAZ
4. Sınıf Prof.Dr. Şehnaz ALİŞ
4. Sınıf Arş.Gör. Zeynep AĞDAŞ

 

 

 

Bu sayfa Fen-Edebiyat Fakültesi tarafından en son 21.11.2016 11:58:35 tarihinde güncellenmiştir.